MAKETAVIMAS

Netvarkingas tekstas ar sunkiai įmatomas paveikslėlis nesukelia gerų emocijų, todėl mūsų atliekamas įvairių prekių ar paslaugų maketavimas padeda, jog taip nenutiktų. Maketavimas naudojamas labai įvairiai ir yra be galo universalus, nes jį galima pasitelkti nuo logotipo sukūrimo, iki reklamos, sveikinimų, oficialių laiškų ir taip toliau. Visa tai gali būti pritaikoma spaudai, reklamai, internetui, taigi maketavimo paslaugas pasirenka tiek WEB rinkos dalyviai, tiek spaustuvių atstovai, tačiau tiek vieni, tiek kiti, didžiausią dėmesio dalį sutelkia į maketavimo kokybę, kuri turi būti nepriekaištinga ir tinkamai atlikti savo užduotį – patraukti kliento žvilgsnį.Pasirinkdami mus tikrai nesuklysite, nes mūsų maketavimas pasižymi ne tik kokybe ir estetika, tačiau yra originalios stilistikos, kuri leidžia išsiskirti ir būti pastebėtiems!
Maketavimas – tai vizuali dizaino struktūra ir elementų išdėstymas. Ji yra atskirų dalių ar elementų komponavimo procesas, kuris suformuoja visumą. Kompozicija apima visumos kaip darnos, didesnės nei jos dalys, vaizdą ir yra lygiai tokia pat svarbi kaip atskiri elementai, sudarantys dizainą. Dizaineriai pirmiausia sutvarko vaizdus ir tekstą – susi­dedančius iš formų, dydžių, spalvų ir tekstūrų 1 skirtin­gomis priemonėmis. Tai atliekama įvairiais formatais: nuo dvimačių ar trimačių, juodo ir balto dizaino, spalvoto darbo, iki trimačių, skirtų svetainėms ir judantiems vaiz­dams.Efektyviai vizualiajai raiškai svarbiausia yra praktinis kompozicijos įsisavinimas ir studijavimas: jis moko tvarkyti objektus taip, kad būtų pasiektas norimas efektas ir perduota numatoma žinia.
Kuriant efektyvius dizainus svarbiausia lavinti gerus kompozicijos įgū­džius, nepaisant to, kokioje aplinkoje jūs dirbate. Tam reikia laiko, kantrybės ir praktikos, bet tai suteikia pasitikėjimo ir duoda didžiulę naudą.