Paslaugos

Norint atkreipti dėmesį į savo socialinį įmonės profilį, bet kuriame socialiniame tinkle, tikrai neužtenka tik informacijos, nuotraukų ar įvairių akcijų, todėl mūsų siūlomos socialinio tinklo Facebook aplikacijos padės Jums susikurti jaukesnę terpę tarp Jūsų ir Jūsų klientų bei tapti patrauklesniems ir labiau pastebimiems! Facebook aplikacijos yra sukuriamos atvaizduoti ir atspindėti profilio šeimininkus, paprasčiau tariant, tai yra puikus socialinis įrankis, pasitelkiant mini žaidimus per kuriuos klientai galės susidomėti jumis ar jūsų paslaugomis!

Pakuotės dizainas ypatingai svarbus norint pritraukti pirkėjo dėmesį, nes bet kurio produkto pakuotė, prekybos centrų lentynose, turi mažiau nei tris sekundes vartotojo dėmesiui patraukti. Pasinaudokite mūsų teikiamomis produktų pakuočių kūrimo paslaugomis ir padidinkite savo pardavimus, būkite pastebėti ir originalūs. Juk neįprasta ir netradicinė pakuotė – tai vienas iš svarbiausių etapų, norint sėkmingai parduoti, bet kurį produktą! 

Logotipas yra neabejotinai itin svarbus Jūsų įmonės ar produkto ženklas – juk tai pirmasis dalykas, kurį pastebi Jūsų potencialus klientas…

Vartotojas visuomet nori matyti kokybiškus produktų atvaizdus. Šiam tikslui įgyvendinti yra atliekamos produktų fotosesijos, kurių rezultatas – geros kokybės, informatyvios nuotraukos.

Suprantamiau tai yra vaizdinga reklama. Naudojant šį būdą siekiama atkreipti dėmesį. Baneryje (reklaminiame skydelyje) pateikiama trumpa, aiški žinutė vartotojui.

Kuriant žaidimų dizainą naudojami unikalūs elementai atitinkantys Jūsų unikalų stilių. Tai žaidimą daro išskirtiniu, taip pat geras dizainas neatsiejamas nuo žaidimo sekmės, kuo viskas įdomiau ir unikaliau, tuo žaidėjui smagiau.  

Animuoti baneriai (reklaminiai skydeliai) nuo paprastųjų skiriasi savo dizainu ir galimybėmis. Žodis animuotas iškart pasako, jog čia gali būti naudojama įvairi judanti, sudėtingesnė animacija.   

Sienų dekoravimas puiki galimybė išsiskirti ir pagražinti savo namus, biurą ar sukurti jaukią aplinką restorano ar kavinės klientams. Šia paslauga dažniausiai naudojasi verslininkai norėdami suteikti patrauklų interjerą savo lankytojams. Tačiau manome, kad sienų dekoravimas turėtų būti ne tik verslo sektoriui skirta paslauga. Kiekvienas namuose galime taip dekoruoti sienas, o tai jūsų namams suteiks jaukumo ir išskirtinumo.

Netvarkingas tekstas ar neįmatomas paveikslėlis nesukelia gerų emocijų. Maketavimas padeda, jog taip nenutiktų. Maketavimas naudojamas nuo logotipo sukūrimo iki reklamos, sveikinimų, oficialių laiškų ir kita. Visa tai gali būti pritaikoma spaudai, reklamai, internetui

Dizainas yra vienas iš svarbiausių elementų tinklalapyje, todėl jam skiriame didelį dėmesį. Lankytojas Jūsų tinklalapyje pirmiausią dėmesį kreipia į vizualizaciją – jeigu jam vaizdas atrodo patrauklus, susidomėjęs potencialus klientas daugiau laiko praleidžia internetinėje svetainėje. Kviečiame susipapažinti kokios yra mūsų įmonės siūlomos Web dizaino paslaugos.